S jazykem je to jako se stavbou

Učili jste se anglicky a v nějaké fázi, často v té počáteční, jste skončili? Odradila vás výslovnost, gramatika a pomalý postup vpřed? Navalilo se toho na vás najednou moc a zmocnil se vás pocit, že to nezvládnete?

JENŽE! Základy jazyka jsou to nejtěžší a zpočátku jde učení opravdu ztuha. Je potřeba vaše velké odhodlání a vytrvalost. Je to jako se stavbou domu. Základy stavíte pomalu, trpělivost je nezbytností. Je to postupný proces, který když se uspěchá, celá stavba spadne. Pak už jsou pokroky patrné a celý stavební proces se zrychluje.

Je jasné, že v dnešním světě je angličtina nezbytností. Otevírá nám možnosti k lepší práci, k cestování a především k vnitřnímu uspokojení z nás samých, k radosti z toho, že se dokážeme domluvit. Když se jí otevřeme, naše úsilí se nám vrátí ve formě zvýšeného sebevědomí, hrdosti na to, že jsme to dokázali a ve formě mnoha radostných zážitků. Nicméně nejprve se musíme prokousat výslovností a jejími základy …

Já osobně mám angličtinu ráda už od dětství a časem jsem se dostala i k její výuce. Mým přáním a cílem je šířit tuto znalost dál a pomoci vám bourat bariéry, které jste si k jazyku vytvořili. Ale dobrá zpráva je, že když jste si je vytvořili, tak jste schopni je zase odbourat. A já vám moc ráda s tímto pomůžu.

Třeba prostřednictvím mých webových stránek www.dianahorakova.cz, kde najdete inspirativní články a výukové materiály zdarma, které postupně vytvářím. Dalším pomocníkem pro věčné začátečníky je určitě eBook Cesty s angličtinou, který vás provede situační angličtinou při cestování a dovede vás k základům angličtiny, které vás baví. A protože vás chci opravdu ve studiu podpořit, jen malou investicí do eBooku získáte moji další podporu zdarma, a to ve formě emailů s výukovými nahrávkami a krátkými cvičeními pro vás.

S jazykem je to stejné jako s domem či bytem. Nestačí ho jen postavit, pak bychom ho měli udržovat a pečovat o něj. Jen tak dosáhneme toho, že bude stále v dobrém stavu a bude nám dělat radost.

Angličtina je mou vášní, výuka angličtiny mým posláním. Společně a s radostí se posuneme nejen v angličtině ... Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Jak se učit, mít z učení radost a posouvat se dopředu nejen v angličtině. Čtěte eBook zdarma.
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku :)